Biuro nieruchomości - oferty mieszkań dla młodych rodziców.

Mieszkanie dla młodych rodziców.

Młodzi rodzice – jakie nieruchomości wybierają najczęściej

Praca pośrednika w obrocie nieruchomości wiąże się nie tylko z finalizowaniem transakcji kupna czy sprzedaży nieruchomości. Rola dobrego pośrednika nieruchomości to przede wszystkim dopasowanie nieruchomości do potrzeb kupującego, a te opierają się na wielu różnych zmiennych. Znając rynek nasza agencja pośrednictwa sprzedaży nieruchomości może wskazać taki lokal, który będzie odpowiadał kryteriom wskazanym przez Klienta.

Młodzi rodzice dla biura pośrednictwa obsługującego sprzedających nieruchomości bardzo ważna grupa klientów. Młode rodziny szukające, często pierwszego, samodzielnego mieszkania podają wiele kryteriów, które taki lokal powinien spełniać; są one bardzo często podyktowane posiadaniem dzieci - potrzebą zapewnienia im bezpieczeństwa i jednocześnie potrzebą wygody w codziennym funkcjonowaniu rodziny.

 

Wybór nieruchomości – na co młodzi rodzice zwracają uwagę

Badania pokazują, że ogólnie rzecz biorąc do najważniejszych kryteriów wyboru nieruchomości należą przede wszystkim cena i lokalizacja, a następnie powierzchnia, bliskość komunikacji miejskiej, infrastruktura dla dzieci, ogrodzone osiedle, sąsiedztwo itp. Jeśli się nad tym zastanowić wszystkie te elementy łączą się ze sobą, bo np. lokalizacja podobnie jak powierzchnia będą miały wpływ na cenę. Nasze biuro nieruchomości przywiązuje uwagę do wymagań Klientów i stara się przygotować ofertę, która spełni ich oczekiwania.

Młodzi rodzice bardzo dużą uwagę przywiązują do bezpieczeństwa; okolicy oraz samego osiedla. Obecnie bardzo wiele projektów deweloperskich powstaje właśnie z myślą o młodych ludziach posiadających dzieci. Osiedla tego typu są ogrodzone i często wyposażone w place zabaw, na których dzieci mogą bezpiecznie się bawić. Minusem jest to, że tego typu projekty rzadko powstają blisko centrum z uwagi na brak możliwości zabudowy trzeba więc sprawdzić czy w pobliżu jest dostęp do przystanków autobusowych lub/i tramwajowych. Oferta naszego biura nieruchomości to mieszkania zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Aktualnie w naszej ofercie biura nieruchomości znajdują się mieszkania deweloperskie w typowych budynkach wielorodzinnych kilkukondygnacyjnych jak i apartamenty w budynkach o charakterze bliźniaków. Jako pośrednik w obrocie nieruchomości z przyjemnością zaprezentujemy poszczególne oferty.

 

Analizując zapytania kierowanie do naszego biura nieruchomości klienci zwracają także uwagę na bliskość przedszkola i/lub szkoły, a w dalszej perspektywie właśnie na bliskość ciągów komunikacyjnych, które ułatwią dzieciom dojazd np. do szkoły średniej. Ma to bardzo duży wpływ na wygodę codziennego życia i obowiązków z nim związanych. To duża oszczędność czasu jeśli nie trzeba rano i popołudniu, w godzinach największego ruchu, przeprawiać się przez pół miasta.

Co jeszcze jest ważne dla młodych ludzi

Młodzi ludzie szukając nieruchomości, którą będą chcieli kupić patrzą także na sąsiedztwo; głównie pod kątem rówieśników swoich i swoich dzieci. Dlatego dużą popularnością cieszą się wśród nich osiedla nowe lub takie, w pobliżu których znajdują się szkoły i przedszkola.

Jest to dla nich pewnego rodzaju gwarancją, że dzieci będą miały towarzystwo nie tylko w czasie nauki, ale także poza nią. Z tego też względu Klienci często podkreślają wartość osiedli zamkniętych – jako rodzice nie boją się o bezpieczeństwo dzieci kiedy te przebywają na zewnątrz.

Pozostałe informacje

Posiadasz mieszkanie, dom, działkę lub nieruchomość komercyjną na sprzedaż lub wynajem?
Chcesz kupić wymarzony dom, mieszkanie lub inną nieruchomości?
Zależy Ci na profesjonalnej pomocy przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości?
Interesuje Cię zakup nieruchomości na rynku wtórym lub pierwotnym?

Możemy pomóc Ci szybko i skutecznie - zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą!