Zakup mieszkania od dewelopera - Pośrednictwo w obrocie nieruchomości.

Zakup mieszkania przez pośrednika - rynek pierwotny

Proponujemy kompleksową obsługę w pośrednictwie nieruchomości przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym jak i pierwotnym. W tym krótkim tekście postaramy się przybliżyć Państwu na co należy zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania na rynku pierwotnym oraz jakiego rodzaju wsparcie możecie Państwo uzyskać od nas jako pośrednika w obrocie nieruchomości.

1. Istotne jest określenie wymagań klienta przez Pośrednika – położenia mieszkania w konkretnej dzielnicy lub okolicy, powierzchnia mieszkania, położenia na piętrze, określenie czy zakup ma dotyczyć tylko mieszkania czy także komórki lokatorskiej i miejsca parkingowego w garażu podziemnym lub miejsca postojowego na zewnątrz budynku. Na podstawie powyższych informacji działając jako Pośrednik w obrocie nieruchomości jesteśmy w stanie porównać dla naszych Klientów poszczególne oferty deweloperskie oraz wskazać plusy i minusy poszczególnych inwestycji deweloperskich oraz prowadzić negocjacje cenowe w imieniu Klienta z deweloperem. Istotną informacją dla Państwa jest fakt, że w przypadku transakcji na rynku pierwotnym nie pobieramy prowizji od Klienta za pośrednictwo przy zakupie nieruchomości.

2. Ważne jest doradztwo, którą inwestycję deweloperską wybrać. Deweloper, który ma zrealizowane kilka inwestycji w przeszłości i gdzie nie wystąpiły problemy w trakcie i po realizacji inwestycji będzie na pewno wart rozważenia. Nasze doświadczenie zawodowe w pośrednictwie w obrocie nieruchomości z rynku pierwotnego jest do Państwa dyspozycji.

3.Zasadna jest analiza jak będzie wyglądać teren inwestycji deweloperskiej i jej otoczenie w przyszłości. Istotne jest określenie planów dewelopera na budowę kolejnych budynków mieszkalnych w pobliżu i ich forma – przykładowo zbyt bliskie posadowienie kolejnych budynków może powodować brak przestrzeni i silne zacienienie. Należy zwrócić uwagę także na planowane inwestycji celu publicznego takiej jak na przykład budowa drogi szybkiego ruchu. Teoretycznie można zakupić mieszkanie w malowniczym zakątku, gdzie na przestrzeni kilku lat jest planowana budowa drogi czteropasmowej pod naszymi oknami.

4.Doradztwo oraz wycenę przez Rzeczoznawcę majątkowego w przypadku zakupu nieruchomości finansowanej kredytem hipotecznym.

5.Oferujemy informacje dla naszych Klientów poszukujących mieszkania na rynku pierwotnym odnośnie inwestycji deweloperskich, które nie zostały jeszcze wystawione do sprzedaży przez dewelopera. W takiej sytuacji macie Państwo możliwość rezerwacji mieszkania za naszym pośrednictwem – możliwość wyboru mieszkania w aspekcie powierzchni, położenia na piętrze czy strony bloku jest dogodna dla Klienta.

Pozostałe informacje

Posiadasz mieszkanie, dom, działkę lub nieruchomość komercyjną na sprzedaż lub wynajem?
Chcesz kupić wymarzony dom, mieszkanie lub inną nieruchomości?
Zależy Ci na profesjonalnej pomocy przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości?
Interesuje Cię zakup nieruchomości na rynku wtórym lub pierwotnym?

Możemy pomóc Ci szybko i skutecznie - zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą!