Apartamenty deweloperskie - Osiedla Kawie Wzgórza w Częstochowie przy ulicy Makuszyńskiego.

Przedstawiamy Państwu ofertę apartamentów deweloperskich na terenie Osiedla Kawie Wzgórza w Częstochowie przy ulicy Makuszyńskiego. Realizowana inwestycja obejmuje realizacje prywatnego osiedla zamkniętego w dzielnicy Północ przy ulicy Makuszyńskiego. Inwestycja realizowana jest przez Dewelopera Kubat Investments Spółkę Jawną.

Osiedle Kawie Wzgórza zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie zadrzewionego kompleksu Gór Kawich czyli dwóch wzgórz o wysokości około 294 metrów. W pobliżu osiedla znajdują się także tereny rekreacyjne Lasu Aniołowskiego.

Oferowane apartamenty są zlokalizowane w budynkach wielorodzinnych dziesięciolokalowych. W ofercie są apartamenty położone na parterze z ogrodami o powierzchni od około 100 do około 170 mkw wraz z tarasami oraz apartamenty na piętrze z nowoczesnymi oraz funkcjonalnymi tarasami o powierzchni około 12 mkw.

Na terenie Osiedla Kawie Wzgórza są dostępne apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od od około 45 do około 74 mkw.

Na terenie Osiedla Kawie Wzgórza zostały zaprojektowane drogi wewnętrzne o szerokości 6 metrów. Deweloper uwzględnił także dodatkowe miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości.

 

 

 

Pozostałe informacje

Posiadasz mieszkanie, dom, działkę lub nieruchomość komercyjną na sprzedaż lub wynajem?
Chcesz kupić wymarzony dom, mieszkanie lub inną nieruchomości?
Zależy Ci na profesjonalnej pomocy przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości?
Interesuje Cię zakup nieruchomości na rynku wtórym lub pierwotnym?

Możemy pomóc Ci szybko i skutecznie - zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą!