Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Pośrednik w obrocie nieruchomości.

Oferujemy usługi w zakresie obrotu nieruchomości. Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania z rynku wtórnego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze usługi obejmują między innymi następujące czynności, które realizujemy dla naszych Klientów przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym:

- analiza preferencji Klienta odnośnie parametrów mieszkania w aspekcie lokalizacji i otoczenia nieruchomości, położenia na piętrze, układu funkcjonalnego mieszkania, powierzchni użytkowej, pomieszczeń przynależnych, stanu technicznego i standardu wykończenia etc. 

- prezentacja ofert na podstawie określonych wymagań Klienta.

- analiza stanu prawnego mieszkania - określenie na przykład czy mieszkanie nie jest zadłużone, określenie czy stan prawny mieszkania jest uregulowany w aspekcie struktury własności etc.

- doradztwo rzeczoznawcy majątkowego czy cena ofertowa mieszkania, które Państwa zainteresuje jest adekwatna do cen na lokalnym rynku nieruchomości w aspekcie atrybutów rynkowych mieszkania.

- pomoc przy negocjacjach ze Sprzedającym mieszkanie.

- doradztwo w przypadku zakupu nieruchomości finansowanej kredytem hipotecznym. Oferujemy doradztwo pośredników finansowych na wysokim poziomie.

- wycenę nieruchomości w formie operatu szacunkowego.

- jeżeli życzeniem klienta jest realizacja prac remontowych lub wykończeniowych kupowanego mieszkania oferujemy doradztwo przy kosztorysie przedmiotowych prac przez rzeczoznawcę majątkowego.

Pozostałe informacje

Posiadasz mieszkanie, dom, działkę lub nieruchomość komercyjną na sprzedaż lub wynajem?
Chcesz kupić wymarzony dom, mieszkanie lub inną nieruchomości?
Zależy Ci na profesjonalnej pomocy przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości?
Interesuje Cię zakup nieruchomości na rynku wtórym lub pierwotnym?

Możemy pomóc Ci szybko i skutecznie - zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą!